Sesja ślubna Pustynia Błędowska – Poradnik ślubny

Sesja ślubna Pustynia Błędowska – Poradnik ślubny

4.9/5 - (31 ocen)

Wiem, że nie jesteś tu bez powodu. Szukałeś w google frazy pt. „Sesja ślubna Pustynia Błędowska”?. Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Na tej stronie zobaczysz jak ja wykonałem sesję ślubną właśnie tam i może Cię zainspiruję. Pokażę również przykładowy film ślubny. Zaczynamy.

Czy marzyliście kiedyś o wyjątkowej, nietypowej sesji zdjęciowej, która przeniesie Wasze uczucia i na zupełnie nowy poziom?. Pustynia Błędowska, położona w sercu Polski, jest miejscem, które oczaruje Was swoją niesamowitą atmosferą i zapewni niezapomniane wspomnienia na długie lata. Mam dla Ciebie garść przydatnych informacji jako fotograf i kamerzysta na wesele.

Sesja ślubna Pustyna Błędowska – wyjątkowa pustynia

sesja ślubna pustynia błędowska

Spis treści. Co zobaczycie w artykule:

Sesja ślubna Pustynia Błędowska, gdzie zaparkować?

Pustynia Błędowska jest jedynym takim miejscem w Polsce, które przypomina pustynię, choć nie jest nią w dosłownym znaczeniu. Jej unikalne walory krajobrazowe, z wydmami i rozległymi pustkowiami, tworzą magiczną scenerię idealną do romantycznej sesji ślubnej. Tutaj czas zwalnia, a każdy moment staje się niezwykłą opowieścią. Macie kilka miejsc do wyboru na parking. Ja uwielbiam filmować w tym miejscu LINK, ale czasami ćwiczenia wojskowe uniemożliwiają pracę. Trzeba zawsze upewnić się czy nic tam się nie dzieje. Drugim miejscem jest ogólnodostępna przestrzeń przy róży wiatrów LINK. Tutaj zawsze macie dostęp do Pustyni Błędowskiej.

sesja ślubna pustynia błędowska

Sesja ślubna Pustynia BłędowskaKiedy wykonać plener?

Złociste promienie zachodzącego słońca odbijające się od złotych wydm Pustyni Błędowskiej tworzą niepowtarzalną aurę, która sprawia, że chwile spędzone tutaj nabierają wyjątkowego piękna. Popołudnie i złota godzina to zdecydowanie najlepszy czas na sesję ślubna na Pustyni Błędowskiej. Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej podczas magicznego zachodu słońca to niezwykłe przeżycie, które uwieczni Waszą miłość w niezwykle ciekawy sposób.

sesja ślubna pustynia błędowska

Sesja ślubna Pustynia BłędowskaMagia wydm

Śledząc nasze portfolio dobrze wiecie, że specjalizujemy się w organizacji sesji ślubnych, które są naturalne i wykonane na luzie. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest uwiecznienie tych niezwykłych chwil w odpowiedni kreatywny sposób. Dlatego bardzo uważnie wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania odnośnie filmu ślubnego jak i fotografii. Zawsze możęcie liczyć na to, że poświęcimy Wam więcej czasu niż sądziliście, a efekt końcowy spełni Wasze oczekiwania. Wykonując sesję ślubna na Pustyni Błędowskiej znamy kilka ciekawych miejsc, które nie zawsze są oczywiste, a tworzą magię.

sesja ślubna pustynia błędowska

Sesja ślubna Pustynia Błędowska – teledysk Julii i Mateusza

Marzenie o wyjątkowej sesji ślubnej na Pustyni Błędowskiej jakiś czas temu spełniła Julia i Mateusz, którym tworzyłem film ślubny. Chwilę po ślubie Julia skontaktowała się ze mną w celu umówienia się na sesje ślubną. Jej wymagania były konkretne. Kolory mają być ciepłe, w ruchu i kreatywnie. Mieliśmy przygotowane takie akcesoria jak lustro, koc do wykorzystania na piknik, fajną katanę, którą Julia Miała uszytą specjalnie na okres ślubu, pizzę i kilka innych.

sesja ślubna pustynia błędowska

Tworzenie tego teledysku ślubnego było dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Poznanie Julii i Mateusza oraz świadomość, że jestem częścią ich wyjątkowego dnia, było czymś niezwykle inspirującym. Było to wspaniałe zadanie, które pozwoliło mi uwiecznić miłość i szczęście w taki sposób, który będą mogli zapamiętać na całe życie.

Dziękuję Julii i Mateuszowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich ślubu. Wasza historia była dla mnie niezwykle inspirująca i mam nadzieję, że teledysk ślubny będzie Wam przypominał o pięknie tego dnia przez wiele lat.

sesja ślubna pustynia błędowska

Sesja ślubna Pustynia Błędowska – kilka rad podczas sesji ślubnej

Jeśli i Wy planujecie swój wymarzony ślub i sesję ślubną to chciałbym Wam przekazać kilka porad, które wyniosłem z pracy nad tym projektem. Po pierwsze, zwróćcie uwagę na szczegóły. Detale tworzą atmosferę i dodają „tego czegoś” Waszemu ślubowi. Po drugie, oddajcie się emocjom. Pozwólcie, aby były widoczne na Waszych twarzach, ponieważ to właśnie te chwile są ważne. Po trzecie. Wybierzcie filmowca ślubnego, który rozumie Waszą wizję i będzie potrafił uwiecznić ją w sposób, który spełni Wasze oczekiwania. Mam nadzieję, że ta sesja ślubna choć trochę Was zainspiruje do działania.

Co warto zobaczyć w okolicach Pustyni Błędowskiej?

Jako kamerzysta na wesele mam dla Was kilka sugestii:

 • Zamek Ogrodzieniec w Podzamczu to imponujący zabytek architektury, który zachwyca swoją potęgą i historią.
 • Park Miniatur Zamków Jurajskich w Podzamczu przenosi nas w magiczny świat średniowiecznych fortyfikacji i malowniczych zamków
 • Gród Królewski na Górze Birów w Podzamczu to miejsce, gdzie można poczuć ducha dawnych czasów i zanurzyć się w historii Polski.
 • Zamek Pilcza w Smoleniu to urokliwy obiekt, który wciąż zachwyca swoją architekturą i zapiera dech w piersiach.
 • Pałac w Pilicy to prawdziwa perła wśród rezydencji, emanująca splendorem i przepychu.
 • Strażnica w Ryczowie przypomina o dawnych czasach i pełni rolę strażnika historii tego regionu.
 • Park Wodny JURA w Łazach to idealne miejsce na relaks i zabawę dla całej rodziny, oferujące wiele atrakcji wodnych i rekreacyjnych.
sesja ślubna pustynia błędowska

FAQ czyli często zadawane pytania:

Wszystko zależy od tego jaki efekt chcecie uzyskać i w jakim miejscu się znajdujecie. Jeżeli wybraliście sesję ślubną w górach to zabieranie wielu rzeczy tylko będzie Wam przeszkadzało. Jeżeli pod miejsce sesji ślubnej podjeżdżacie autem to mozęcie zabrać takie rzeczy jak:

 • koc
 • szampan
 • lustra
 • rekwizyty związane z Wami takie jak książki czy gadżety
 • race dymne
 • zimne ognie
 • pizze, burgery, jedzenie do wykorzystania podczas sesji

Wszystko co tylko chcecie. Trzeba łamać schematy i nie popadać w rutynę.

Pustynia Błędowska jest podzielona na strefy. Ta północna to teren wojskowy i nie zawsze można tam fotografować i tworzyć film ślubny. Strefa ogólnodostępna znajduje się od strony róży wiatrów.

Jeżeli jesteśmy juz na miejscu to sesja ślubna trwa od 1.5 godziny do 2,5 godziny. Wszystko zależy od tego jakie efekty chcemy uzyskać i jaki mamy plan sesji. Bardzo ważne jest czy jesteśmy w górach i mamy gdzieś dojść czy jesteśmy na przykład na Pustyni Błędowskiej, gdzie wszystko mamy na miejscu w zasięgu ręki. Bywa i tak, że wyjeżdżamy rano a wracamy przed północą.

Czas, w którym najlepej zrobić sesję ślubną jest zależny od tematyki sesji i miejsca. Zazwyczaj unika się południa ze względu na mocne światło. Większośc fotografów i kamerzystów wybiera jednak godziny popołudniowe i wieczorne szukając złotej godziny czyli zachodu słońca. Słońce wtedy jest miękkie, ciepłe i można tworzyć wyjątkowe efekty na zdjęciach i filmie. W lecie również temperatura jest niższa.

sesja ślubna pustynia błędowska

Strony, które warto zobaczyć

Filmowanie ślubne i fotografia ślubna, które wykonujemy z pasją od kilkunastu lat.

Poradnik ślubny, w którym znajdziesz wiele porad odnośnie przygotowania do ślubu, wesela i pracą z nami.

Gazeta Weselna – darmowy szablon. Popularna atrakcja na weselu, z której skorzystało już setki Młodych Par.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne wykonanie gazety weselnej to zleć jej wykonanie nam. Zobacz ile kosztuje Gazeta Weselna i Gazeta Ślubna.