Film ślubny i teledysk

4.9/5 - (137 ocen)
Q

Filmowanie ślubne, kamerzysta ślubny

Cześć! nazywam się Arek i film ślubny to coś czym zajmuję się od wielu lat i sprawia mi wielką frajdę. Film slubny to coś czym specjalizuję się utrwalając prawdziwe emocje i piękno Waszego wyjątkowego dnia. Moją misją jest stworzenie filmu, który będzie dla Was nie tylko wspomnieniem, ale także Waszym wyjątkowym dziełem sztuki.

Emocje to klucz

Do wyjątkowych wspomnień

Q

Nie ukrywam, że tworząc filmy ślubne bardzo zależy mi na pokazaniu Was i relacji między Wami. Czas ślubu to wyjątkowa chwila dla każdego z nas. Zawsze staram się jak najlepiej Was poznać i zrozumieć chemię między Wami. Uwielbiam łamigłówki i tworzenie ujęć, o których na sesji nawet nie macie pojęcia. Zobaczycie je już za chwilę.

Filmowanie ślubne, kamerzysta ślubny

Zobacz nasze filmy

Q

To jak będzie wyglądał teledysk ślubny zależy od Waszych charakterów i oprawy ślubu. Zawsze staram się pokazać Was takimi jakimi jesteście bez udawania. Nie macie doświadczenia przed obiektywem?. Pomogę Wam czuć się swobodnie. Plener wykonujemy zawsze w miejscach, które są związane z charakterem i stylem naszych Par Młodych.

Teledyski klimatyczne (więcej czerni i bieli)

OPINIE MOICH PAR

Q

Wiem jak ważna jest dla Was świadomość, że dobrze wybierzecie. Dlatego zapraszam do przeczytania opinii moich par zweryfikowanych przez moderatorów portalu ślubnego Wesele z Klasą o mojej pracy.

Damian – Współpraca z Arkiem to czysta przyjemność. Jego doświadczenie, zaangażowanie na każdym etapie wesela pokazuje jak bardzo zależy mu na jakości wykonania usługi. Odpowiada na każde nawet najtrudniejsze pytania. Potrafi ująć i wyciągnąć z wesela najpiękniejsze momenty. Teledysk oraz film przerosły Nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem to ujęcia z drona oraz 4k
Polecam każdemu który jeszcze zastanawia się nad wyborem kamerzysty. Nie pożałujecie! 💪

Stanisław – Współpraca z Arkiem, była czystą przyjemnością.
Niesamowicie kompetentny, odpowiedzialny, dokładny i profesjonalny w swoim fachu. Obsługa na najwyższym możliwym poziomie z klasą i zaangażowaniem.
Nowoczesne, ciekawe, absorbujące uwagę i wręcz filmowe ujęcia z wskazaniem na emocje i głębie.
Prezencja i styl Arka wraz z jego zachowaniem bez zarzutów. Poprostu osoba z powołaniem, która kocha to co robi. Widać, że spełnia się w swoivh działaniach i w naszej ocenie jest absolutnie bezkonkurencyjny.

Kasia – Współpraca z Arkiem od początku bardzo dobrze się układała. Krok po kroku przedstawił nam zakres usługi i rozwiewał nasze wątpliwości. W samym dniu ślubu wprowadzał luz i uśmiech co w tym dniu jest młodej parze bardzo potrzebne. Sesja także przebiegała w luźnej atmosferze bez sztucznych poz i ujęć, wszystko luźno i przyjemnie. Bylismy bardzo ciekawi efektu końcowego, ktory zdecydowanie sprostał naszym oczekiwaniom. Teledysk i film ze ślubu są bardzo dobrze zmontowane, oba filmy ogląda się z przyjemnością. Nasze zamówienie dostaliśmy przed terminem w eleganckim opakowaniu. Razem z mężem serdecznie polecamy usługi Arka!

OBSZAR DZIAŁANIA

Q

Mimo iż jestem z Małopolski wykonuję filmy ślubne w całym kraju. Nie jest dla mnie niczym nowym przyjazd do Gdańska, Olsztyna, Poznania czy wielu innych oddalonych miast. Najczęściej jednak wykonuję pracę w miastach takich jak Oświęcim, Kraków, Wadowice, Chrzanów, Katowice, Tychy, Warszawa, Wrocław, Zakopane czy Myślenice i Nowy Sącz. Z dalszych zleceń zawsze przywożę wiele niezapomnianych wspomnień. Plenery ślubne uwielbiam wykonywać w naturze, a nagbardziej lubię sesje ślubne w górach.

CO ODE MNIE OTRZYMACIE

Q
Pudełka ślubne

Jest to skrót całego dnia wesela połączony z sesją plenerową. Razem tworzy spójna całość w nowoczesnej interesującej formie. Trwa ok. 4 minut w zależności od podkładu muzycznego.

FILM 60-80MINUT LUB W FORMIE TELEDYSKU DO 30 MINUT

Macie do wyboru jedną z dwóch wersji filmu. Jeżeli chcecie otrzymać film z większą ilością ujęć zachęcam do wyboru filmu 60-80 minut. Jeżeli zależy Wam na filmie w formie teledysku polecam wybranie autorskiego filmu 30 minutowego.

WYJĄTKOWE PUDEŁKO

Całość materiału opakowana jest w niepowtarzalne pudełko wykonane z wysokiej jakości materiałów. Może to być eko skóra, skóra lub aksamitne wykończenie. W środku znajduje się drewniany pendrive z teledyskiem i dłuższym filmem.

Pudełka ślubne

CO WCHODZI W SKŁAD FILMU ŚLUBNEGO?

Q

  1. Długość filmu 4K to ok. ~~60 minut , ~~100min (2dni) + 4 minutowy kreatywny teledysk, lub film w formie teledysku 30 minut + 4 minutowy kreatywny teledysk
  2. Przygotowania (dom Pani Młodej, Pana Młodego)
  3. Ceremonia w kościele
  4. Zabawa weselna (do godziny 00:30)
  5. Pendrive i pudełko z filmem
  6. Link do fIlmu i teledysku online do udostępnienia gościom
  7. Plener w innym dniu niż wesele
  8. Mini sesja w dniu ślubu (15 minut)