FOTOGRAFIA ŚLUBNA

4.5/5 - (34 ocen)

Q

Cześć! nazywam się Tomek. Fotografia ślubna, to moja życiowa pasja i miłość, która rozpoczęła się od dziecięcych lat, ale tak na poważnie dopiero w 2004 przerodziła się w prawdziwą przygodę wypełniając każdą chwilę. Nigdy nie potrafiłem być wylewny w słowach, zawsze uważałem, że dobre zdjęcie opowie więcej. Za każdym razem staram się poczuć emocje, które wpłyną na mnie tak mocno, że będę mógł później tą chwilą się z Tobą podzielić.

Jestem również tatą dwójki najwspanialszych córeczek Zuzi i Gabrysi, mężem cudownej kobiety i każdego dnia żyję na pełnej petardzie, bo uważam, że z życia trzeba czerpać szczęście garściami.

Zapraszam Cię do mojej przygody.

Historie

wspaniałych ludzi na fotografii ślubnej

Q
Historia Sylwii i Jerzego

Historia Sylwii i Jerzego

Historia Kasi i Mateusza

Historia Kasi i Mateusza

Historia Wioli i Rafała

Historia Wioli i Rafała

Historia Anny i Konrada

Historia Anny i Konrada

Historia Natalii i Patryka

Historia Natalii i Patryka

Historia Karoliny i Mateusza

Historia Karoliny i Mateusza

Historia Aleksandry i Damiana

Historia Aleksandry i Damiana

REFERENCJE

Agata – Tomku, zdjęcia, które wykonałeś dla nas są niezwykłą pamiątką tego szczególnego dnia. Twoje perfekcyjne wyczucie chwili i spontaniczność zaowocowały ujęciami, które nas wzruszają, wywołują uśmiech na twarzy i potrafią rozbawić do łez. Szczerze dziękujemy, że byłeś z nami w tym dniu! Dziękujemy za Twój profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Pamiątki, które otrzymaliśmy od Ciebie są wykonane z niezwykłą starannością. Widać Twoją pasję, widać, że kochasz to co robisz. Dzięki wielkie!

Agnieszka – Dziękujemy, za profesjonalne zdjęcia w każdym wymiarze, które zostały zebrane w najpiękniejszą i ujmującą nasze serca powieść, do której chce się powracać bez końca. Całkowite oddanie, zaangażowanie i ambicja doprowadziła nas do wzruszenia po obejrzeniu zebranego materiału. Twoja dyskretna obecność w najważniejszych chwilach, naturalność, wysoka kultura osobista, terminowość, niezawodność w każdej sytuacji, jest polecenia każdym parom poszukującym idealnego fotografa. Dziękujemy, że każde twoje ujęcie w najważniejszym dniu, w naszym życiu było wyjątkowe. Jesteś zaangażowany od początku do samego końca, masz otwarte nie tylko oczy ale i także umysł, który pracuje na najwyższych obrotach. Jesteśmy zachwyceni twoją rzetelną pracą, z której czerpiesz mnóstwo radości i satysfakcji. Życzymy, abyś pracował równie bezproblemowo, sprawnie i dyskretnie u wszystkich innych par, jak to było u nas. Twój zapał niech nigdy nie mija, a to co dostaliśmy od Ciebie to dzieło sztuki! Zachwyt, szyk, elegancja i wzruszenie. Polecamy w 100%

Marta – Zdjęcia mają ponad czasową moc, która na papierze fotograficznym widnieje przez wiele lat. Ty Tomku w przepiękny sposób zapisałeś naszą historię. Siła uwiecznionych emocji z jaką spotkaliśmy się na zdjęciach działa jak magnez co powoduję, że zdjęcia są przez nas oglądane praktycznie codziennie i za każdym razem dopatrujemy się nowych szczegółów. Uchwyciłeś ogrom różnych momentów, nas samych i naszych gości w sytuacjach nie pozowanych co było dla nas bardzo ważne. Mimo wyzwania jakie postawiły Ci warunki oświetleniowe zrobiłeś przepięknie soczyste zdjęcia. Serdecznie dziękujemy za współpracę, mając nadzieję na kolejną i polecamy Tomka Mola wszystkim przyszłym parom młodym, które cenią sobie profesjonalizm połączony z pasją, kreatywność i oczekują uwiecznienia niepowtarzalnych momentów. Życzymy powodzenia i wszystkiego dobrego.

CO ODE MNIE OTRZYMACIE

Q

Fotoksiążka

Dostaniecie w cenie pakietu indywidualnie zaprojektowaną fotoksiążkę z samodzielnie wybranymi zdjęciami.

Eleganckie pudełko na pendrive.

Wszystkie starannie przygotowane zdjęcia oddajemy Wam na pendrive umieszczonym w eleganckim pudełku.

Slideshow

Oprócz zdjęć na pendrive znajduje się również teledysk do jednej piosenki zwany slideshow. Poza nim otrzymacie również dłuższy slideshow z kilkoma piosenkami.

CO WCHODZI W SKŁAD CAŁEJ USŁUGI FOTOGRAFII ŚLUBNEJ?

Q

  1. Przygotowania (dom Pani Młodej i Pana Młodego)
  2. Ceremonia w kościele
  3. Zabawa weselna (do godz. 00:30)
  4. Plener w inny dzień niż ślub
  5. Mini sesja w dniu ślubu
  6. Ok. 600 fotografii (najwyższa rozdzielczość, fotografie poddane obróbce tworząc tym samym spójną historię tego wyjątkowego dnia zapisaną na nośnikach)
  7. Ok. 100 fotografii ukazując wyjątkowość i niepowtarzalność Waszej sesji plenerowej
  8. Dynamiczną prezentację z podkładem muzycznym
  9. Fotoksiążka

Masz pytanie?.

Napisz do mnie zanim oglądniesz dziesiątki zdjęc poniżej. Dzięki za uwagę.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Skąd się o nas dowiedziałeś?