Kamerzysta Chrzanów

4.8/5 - (45 ocen)

Witam Was na mojej stronie pt. kamerzysta Chrzanów. Jestem przekonany, że nie trafiliście tu przypadkowo szukając kamerzysty na wesele do wykonania filmu ślubnego w Chrzanowie. Organizujecie tu ślub, więc doskonale rozumiem jako fotograf i kamerzysta na wesele, jak ważne są dla Was te niezapomniane chwile, które chcecie zapamiętać na całe życie. Dlatego zapraszam Was do poznania mojej oferty, abyście mogli znaleźć idealnego kamerzystę na wesele w Chrzanowie.

Wykonuję filmy ślubne jako kamerzysta na wesele w Chrzanowie od wielu lat i mogę stworzyć dla Was film ślubny, odzwierciedlający Waszą unikalną historię. Na tej stronie postaram się Wam nieco przybliżyć moją pracę. Poza nią zapraszam Was również do naszego darmowego szablonu Gazety Weselnej jak i poradnika ślubnego. Mamy sporo do zaoferowania a to dopiero początek.

Spis treści tego o czym piszę na tej stronie. Bez przynudzania :):

Ile kosztuje kamerzysta na wesele 2024?

Kamerzysta na wesele, który posiada doświadczenie i bogate portfolio wycenia film ślubny w przedziale od 4000zł do nawet 8000zł za wykonanie usługi. Cena w tym przedziale coraz częściej staje się standardem. Skąd bierze się ta cena?. Pamiętajmy, że kamerzysta na wesele wycenia swoje usługi na podstawie lat doświadczenia i poziomu usług jakie oferuje. Przeglądnij portfolio i sprawdź opinie na Google i portalach jak Wesele z klasą. Dzięki temu upewnisz się, że można mu zaufać i otrzymasz to czego oczekujesz.

Przykładowe filmy, które musisz zobaczyć

sesja slubna w górach szczyrbskie jezioro
łomnica wysokie tatry
sesja ślubna Zamek Moszna

Zobacz kulisy sesji ślubnej – Kamerzysta Chrzanów

Przygotowania do sesji slubnej i tworzenia teledysku wyglądają jak na filmie. Zobacz od kulis jak powstają niecodzienne kadry. Zawsze tworzymy fajną luźną atmosferę dzięki czemu film ślubny ma to coś. Zapraszam po wiecej na social media.

Moje początki jako kamerzysta Chrzanów

Pozwólcie, że opowiem Wam o mojej przygodzie z wideofilmowaniem wesel. Jak bardzo często w życiu wiele rzeczy dzieje się z przypadku. Robiłem filmy reklamowe i fotografia produktowa również nie była mi obca. Pewnego dnia zadzwonił do mnie przyjaciel fotograf ślubny i poprosił o pomoc.

Kamerzysta ślubny, z którym podpisaną umowę miała jego Para Młoda odmówił wykonania usługi. Nie byłem przekonany do jego zastąpienia ponieważ nie filmowałem wtedy śubów. Jednak doszedłem do wniosku, że trzeba pomagać przyjaciołom w potrzebie. Młoda Para była super, zabawa i zespół również dopisali. Zrobiliśmy fajną sesję ślubną i teledysk.

Spodobała mi się praca jako kamerzysta ślubny i wrzuciłem do portfolia informację o nowej usłudze. Tak moja przygoda ze ślubami się rozpoczęła. W pierwszym sezonie miałem kilkanaście zleceń i poczułem, że warto spróbować swoich sił w filmowaniu wesel. Tak jestem z Wami do dziś i niezmiernie mnie to cieszy.

Zainspirowany tym wyjątkowym doświadczeniem, postanowiłem rozwijać swoje umiejętności jako kamerzysta ślubny, aby stać się polecanym kamerzystą w Chrzanowie i nie tylko.

Kamerzysta Chrzanów: Film ślubny do którego będziecie wracać

Praca nad filmem ślubnym to nie tylko nagranie wydarzeń, ale również uchwycenie subtelnych gestów, emocji i słów. Naturalne uchwycenie Waszych emocji to klucz do sukcesu w teledyskach ślubnych. Jako kamerzysta z Chrzanowa dążę do tego, aby Wasz film figurował jako „najlepszy film ślubny w Chrzanowie” albo jeszcze dalej „najlepszy teledysk ślubny w Małopolsce”. Jest to możliwe dzięki naszemu wspólnemu zaufaniu i wyjątkowej współpracy w trakcie Waszego niesamowitego dnia.

Film ślubny Chrzanów – Jak pracuję nad teledyskiem ślubnym?

Nie ukrywam, że tworząc film ślubny bardzo zależy mi na pokazaniu relacji między Wami. Czas ślubu to wyjątkowa chwila dla każdego z nas. Zawsze staram się jak najlepiej Was poznać i zrozumieć chemię między Wami. Uwielbiam łamigłówki i tworzenie ujęć, o których na sesji nawet nie macie pojęcia. Zobaczycie je już za chwilę na premierze.

Kamerzysta Chrzanów

Mój cel to stworzenie dla Was emocjonalnego, nowoczesnego, dynamicznego i krótkiego teledysku ślubnego jak i dłuższego filmu ślubnego. Aby to osiągnąć, musimy uchwycić wiele fragmentów Waszego dnia. Jako kamerzysta na weselu obserwuję Was razem i uwieczniam naturalne emocje. Dzięki doświadczeniu w fotografii i filmowaniu potrafię przewidzieć i uchwycić te subtelne momenty. Także te, które pojawiają się podczas szalonej zabawy na parkiecie.

Jako profesjonalny kamerzysta na weselu, muszę podejmować szybkie decyzje co jest ważne na Waszym weselu. Tego dnia nie ma możliwości powrotu do poprzedniej sceny. Doświadczenie wyczuliło mnie na to co jest kluczowe podczas tworzenia filmu ślubnego i dobrze wiem, gdzie skierować obiektyw. Film ślubny ma emanować uczuciami, emocjami i prawdziwymi kadrami bez udawania.

Kamerzysta Chrzanów – Opinie moich par

Wiem jak ważna jest dla Was świadomość, że dobrze wybierzecie. Dlatego zapraszam do przeczytania opinii moich par zweryfikowanych przez moderatorów portalu ślubnego Wesele z Klasą o mojej pracy.

Damian – Współpraca z Arkiem to czysta przyjemność. Jego doświadczenie, zaangażowanie na każdym etapie wesela pokazuje jak bardzo zależy mu na jakości wykonania usługi. Odpowiada na każde nawet najtrudniejsze pytania. Potrafi ująć i wyciągnąć z wesela najpiękniejsze momenty. Teledysk oraz film przerosły Nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem to ujęcia z drona oraz 4k
Polecam każdemu który jeszcze zastanawia się nad wyborem kamerzysty. Nie pożałujecie! 💪

Stanisław – Współpraca z Arkiem, była czystą przyjemnością.
Niesamowicie kompetentny, odpowiedzialny, dokładny i profesjonalny w swoim fachu. Obsługa na najwyższym możliwym poziomie z klasą i zaangażowaniem.
Nowoczesne, ciekawe, absorbujące uwagę i wręcz filmowe ujęcia z wskazaniem na emocje i głębie.
Prezencja i styl Arka wraz z jego zachowaniem bez zarzutów. Poprostu osoba z powołaniem, która kocha to co robi. Widać, że spełnia się w swoivh działaniach i w naszej ocenie jest absolutnie bezkonkurencyjny.

Kasia Współpraca z Arkiem od początku bardzo dobrze się układała. Krok po kroku przedstawił nam zakres usługi i rozwiewał nasze wątpliwości. W samym dniu ślubu wprowadzał luz i uśmiech co w tym dniu jest młodej parze bardzo potrzebne. Sesja także przebiegała w luźnej atmosferze bez sztucznych poz i ujęć, wszystko luźno i przyjemnie. Bylismy bardzo ciekawi efektu końcowego, ktory zdecydowanie sprostał naszym oczekiwaniom. Teledysk i film ze ślubu są bardzo dobrze zmontowane, oba filmy ogląda się z przyjemnością. Nasze zamówienie dostaliśmy przed terminem w eleganckim opakowaniu. Razem z mężem serdecznie polecamy usługi Arka!

Arkadiusz Zajas

Nazywam się Arkadiusz Zajas, tak wyglądam, a to mój numer telefonu: +48 602 279 823

Zawsze możesz do mnie napisac wiadomosć. Sprawdź jak szybko odpiszę.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Skąd się o nas dowiedziałeś?

Kamerzysta Chrzanów – Jak zrobić wyjątkowy film?

Doświadczenie jako kamerzysta ślubny w Chrzanowie zbierałem przez spory kawałek swojego życia. Mimo iż film ślubny i styl jego tworzenia co jakiś czas się zmienia pewne rzeczy pozostają takie same. Przede wszystkim musicie czuć się swobodnie w obecności filmowca ślubnego i fotografa. Skupcie się na naturalności. Profesjonalny kamerzysta ślubny dobrze wie jak zadbać o prawdziwe ujęcia a nie sztuczne. Bardzo ważne jest zaufanie do osoby za aparatem. Zawsze chcę zrobić jak najlepsze ujęcie i pokazać Młodą Parę z najlepszej strony. Wiem, że zapewne po raz pierwszy będziecie przez 12 godzin pod ostrzałem aparatów, ale zobaczycie, że warto uśmiechać się w stronę obiektywu.

Co ustalić z kamerzystą ślubnym przed tworzeniem filmu?

Jeżeli wybraliście już kamerzystę ślubnego w Chrzanowie to możecie już zacząć planowanie szczegółów i wytycznych jak ma wyglądać film ślubny i teledysk ślubny.

Oprócz Waszych indywidualnych wymagań czy wyboru między filmem ślubnym o długości 60 minut czy w formie teledysku ślubnego do 30 minut warto przygotować harmonogram dnia ślubu.

Jako kamerzysta ślubny w Chrzanowie każdej Młodej Parze przed weselem przesyłam listę pytań odnośnie ich wyjątkowego dnia. Pytam o adresy, godziny, formę ślubu cywilną czy kościelną jak i wiele więcej pytań, które ułatwią nam przeżycie tego dnia. Warto poświęcić trochę czasu żeby poznać wspólne oczekiwania.

Nowoczesny film ślubny – kamerzysta Chrzanów

Nowoczesny film ślubny powinien być dynamiczny, autentyczny pokazujący Wasze relacje. Dzięki temu może stać się prawdziwym dziełem sztuki, które zatrzyma chwile i emocje na zawsze. Oprócz filmu ślubnego mamy do wykonania jeszcze teledysk ślubny, do którego będziecie wracać bardzo często jeżeli zostanie zmontowany z pasją i zaangażowaniem.

Co wpływa na udany film ślubny?

Zapewne jest to kreatywność kamerzysty. Film ślubny nie ogranicza się jedynie do dokumentowania wydarzeń, ale stara się w unikalny sposób opowiedzieć historię Pary Młodej. Kamerzysta ślubny poszukuje ciekawych kadrów i nieszablonowych perspektyw, aby stworzyć wizualnie atrakcyjne i artystyczne obrazy. Tworząc film ślubny w Bielsku-Białej nie trudno o klimat.

Ważnym elementem jest również dbałość o detale. Ciekawy teledysk ślubny skupia się nie tylko na głównych momentach ceremonii, ale także na drobnych gestach takich jak, uśmiech, chwile wzruszenia , spojrzenia, które w pełni oddają atmosferę i emocje towarzyszące temu wyjątkowemu wydarzeniu. Kamerzysta ślubny zwraca uwagę na dekoracje, personalizowane detale, oświetlenie i inne elementy, które tworzą niepowtarzalny klimat ślubu.

kamerzysta Chrzanów

Muzyka oddaje atmosferę i nastraja – Kamerzysta Chrzanów

Odpowiednio dobrana muzyka odgrywa kluczową rolę w nowoczesnym filmie ślubnym. Nie jest to jedynie tło dźwiękowe, ale ważny element, który wzmacnia emocje i nadaje filmowi odpowiedni rytm. Kamerzysta dba o to, aby muzyka harmonizowała z danymi momentami, podkreślała napięcie w trakcie ślubnej przysięgi, a jednocześnie wprowadzała radość i beztroskę podczas zabawy na weselu.

Kamerzysta Chrzanów – montaż to klucz do ukazania emocji

Wysoka jakość finalnego montażu jest priorytetem nowoczesnego filmu ślubnego. Filmowiec ślubny dba o to, aby film i teledysk ślubny był płynny, dobrze zmontowany i trzymał w napięciu widza. Dzisiaj filmowanie w jakości 4K jest standardem, który jakością obrazu zachwyca.

Pytania i odpowiedzi do kamerzysty i fotografa.

Tak posiadamy ukończony kurs liturgiczny.

Wybór fotografa i kamerzysty z jednej firmy ma wiele zalet. Przede wszystkim zapewnia spójność stylu fotografii i filmu, co daje jednolitą pamiątkę. Ponadto, specjaliści z jednej firmy znają się i umieją ze sobą współpracować, co minimalizuje ryzyko nieporozumień i optymalizuje czas przeznaczony na sesję zdjęciową i filmową.

Pracujemy od przygotowań Państwa Młodych do godziny 00:30 czyli do końca oczepin.

Film z wesela najczęściej umieszcza się na stronie kamerzysty i udostępnia link gościom weselnym. Dzięki temu nie musicie się martwić jak przesłać Wasz film z wesela i teledysk ślubny osobom zainteresowanym. Taka strona często jest zabezpieczona hasłem i nie jest ogólnie dostępna dla osób postronnych. Dostęp do niego mają tylko osoby znające hasło.

Innym sposobem na podzielenie się swoim filmem ślubnym jest portal Youtube lub dysk Google. W obu przypadkach możecie zrobić to samodzielnie i udostępnić link do przesłanego filmu. Zaletą dysku Google jest możliwość pobrania takiego filmu przez gości weselnych, wgraniu go na pendrive i podłączenie do telewizora.

Początkujący fotograf powinien wycenić swoje usługi na około 2500zł. Fotograf z kilkuletnim doświadczeniem nie powie mniej niż 4000zł. Doświadczony fotograf to ceny od 4000zł do nawet 8000zł. Na cenę wpływa marka i jakość. Identyczna sytuacja jest z kamerzystami. Dobry kamerzysta powinien wycenić pracę na ponad 4000zł nawet do 8000zł.

Sesja plenerowa może trwać kilka godzin lub też cały dzień. Nie normujemy czasu trwania sesji. Wszystko zależy ile poświęcimy na dojazd i od miejsca sesji.

Na film z wesela trzeba czekać od 1 miesiąca do nawet 3 miesięcy licząc od dnia wykonania wszystkich ujęć dla Młodej Pary, aby zmontować nowoczesny film ślubny przez kamerzystę.

Skąd bierze się ta rozpiętość od 1 do 3 miesięcy w oddaniu filmu ślubnego?. Początkiem sezonu ślubnego kamerzysta na wesele odda film ślubny szybciej ze względu na ilość zleceń, które musi wykonać. Dlatego początkiem sezonu ślubnego czas oczekiwania to 1 miesiąc, a końcem czyli w listopadzie to nawet 3 miesiące. Wszystkie te informacje powinny być zawarte w umowie jaką podpisujecie z kamerzystą ślubnym. Sumienny wykonawca zawsze trzyma się wyznaczonych terminów.

Rezerwację fotografa i kamerzysty warto dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem, najlepiej na minimum 1.5 roku przed planowanym terminem ślubu. Dzięki temu macie większą pewność, że wybieracie swojego wymarzonego specjalistę.

Nie ograniczamy się do naszego regionu. Pracujemy w całej Polsce.

Podpisanie umowy odbywa się przy dobrej kawie lub herbacie. Jeżeli dzieli nas większa odległość od nas to proponujemy podpisanie umowy poprzez email.

Wszystki zebrane przez nas materiały są przechowywane na zewnętrznych dyskach twardych w systemie NAS w podwójnej identycznej kopii. Gdy jeden dysk ulega awarii zawsze mamy kopię na drugim.

Minisesja w dniu slubu to bardzo dobry sposób na uwiecznienie tego jak wyglądacie i co czujecie tego dnia. Zazwyczaj trwa kilkanaście minut i wykonujemy ją w okolicy miejsca wesela.

Strony, które warto zobaczyć

Filmowanie ślubne i fotografia ślubna, które wykonujemy z pasją od kilkunastu lat.

Poradnik ślubny, w którym znajdziesz wiele porad odnośnie przygotowania do ślubu, wesela i pracą z nami.

Gazeta Weselna – darmowy szablon. Popularna atrakcja na weselu, z której skorzystało już setki Młodych Par.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne wykonanie gazety weselnej to zleć jej wykonanie nam. Zobacz ile kosztuje Gazeta Weselna i Gazeta Ślubna.

Interesuje Cię fotograf i kameszysta na wesele?. Napisz zobaczymy czy mamy wolny termin.