Teledysk ślubny Szczyrbskie Jezioro – Forest wesela i eventy

Teledysk ślubny Szczyrbskie Jezioro – Forest wesela i eventy

5/5 - (1 ocen)

Czasem jest tak, że gdy jestem na ślubie to wszystko idzie jak… Chcę żebyście mnie dobrze zrozumieli bo do każdego ślubu podchodzę profesjonalnie, jestem przygotowany i zaangażowany. Tworząc film ślubny, który zapadnie w pamięci to nie lada wyzwanie. Każdy fotograf i kamerzysta na wesele ma swój flow pracy. Gdy nadajemy na tych samych falach, mamy podobny gust i akceptowalną estetykę to mogę w 100% robić to co mam w głowie i być do granic kreatywny. Wtedy dobrze wiem, że Młoda Para to zaakceptuje i będą zadowoleni z rezultatów bardziej niż przypuszczali. Mam też takie zlecenia (choć to margines i jest ich z roku na rok coraz mniej), gdzie zadaję sobie pytanie co ja tu robię?. Oni serio chcieli żebym robił dla nich film?. Przecież oczekują nie tego co robię… Zaraz Wam to jeszcze dokładniej wytłumaczę.

kamerzysta tarnów

Wracamy do rzeczywistości, czyli do tego wpisu o mojej przygodzie z Dorotą, Pawłem i wideofilmowaniem. Zacznijmy od początku. Pierwszy kontakt z nimi miałem w dniu kiedy byłem gościem i fotografowałem chrzciny w mojej rodzinie. Pozdrowienia dla Kingi i Przemka. Środek imprezy, ale ja jak zawsze pod telefonem (wiem muszę z tym skończyć). Dzwoni Paweł zainteresowany filmowaniem i fotografią ślubną. Kłopoty z zasięgiem, ale jakoś porozmawialiśmy i już tego dnia dogadaliśmy się odnośnie usług kamerzysty na wesele itd.

Forest wesela i eventy – warto zobaczyć

Minął swój czas i trzeba dogrywać szczegóły wesela. Miejsca, godziny i 26 innych pytań odnośnie organizacji i uwiecznienia ich wyjątkowego dnia. Dostałem harmonogram, przestudiowałem i widzę miejsce wesela. Forest wesela i eventy obok Tarnowa. Ślub cywilny w lesie przy sali. Uuu ta alejka wygląda oryginalnie i już układałem kadry w głowie. Przygotowania w hotelu niedaleko Tarnowa. Fajna sprawa, fajny hotel robiłem tam dwa lata temu wesele. Miejscówka znana, więc pokombinujemy.

Ślub i wesele w lesie – Forest wesela i eventy

Pierwsze spotkanie Państwa Młodych na kładce. Okazało się, że Dorota podchwyciła ten motyw z listem na jednym z moich filmów na YT czy TT. Kurde super, że mogę czasem Was zainspirować. Przygotowała list do Pana Młodego z prezentem. Ogólnie docenienie faceta to bardzo ciekawy temat, którego teraz nie poruszę. First look to moment, w którym, gdy pytacie się mnie CO MACIE ROBIĆ to mówię „ja siedzę cicho rób co chcesz”. Jako kamerzysta na wesele Nie kreuję sztucznie kadrów. Wiem, że jesteście pod wpływem wielkich emocji i chcę je uwiecznić. To jeden z tych ważnych dni w życiu człowieka, ale jeżeli potrzebujecie serio mojej porady jestem obok. Taki Arek od wszystkiego ;).

Ślubna alejka w środku lasu – kompleks Fotest Was zachwyci

Ślub cywilny w alejce leśnej. Boż… pięknie to wygląda. Przysięga, obrączki i mamy to. Pierwszy taniec Doroty i Pawła w dwóch klimatach przyprawia o ciarki. Arek nagraj to dobrze. Coś Wam powiem, cały dzień ślubu i wesela to jedna wielka niewiadoma. Mimo przesłania harmonogramu cały czas muszę być elastyczny. To się opóźni, coś nie wypali, ktoś nie jest ogarnięty i tylko przeszkadza zamiast pomagać. Dzięki prawie 400 zrealizowanym ślubom wiem jak reagować w wielu sytuacjach, ale ciągle jestem stawiany w nowych.

Dorota i Paweł dali radę, a ich ślub mimo mojego potknięcia w kulminacyjnej chwili podczas przysięgi… ktoś to w ogóle pamięta?. Wszystko się nagrało btw.

Zabawa to petarda, a kompleks „Forest wesela i ewenty” z grilem pod zadaszeniem i hamburgerami z szarpana wołowiną robią robotę. Szczerze?. Jadłoby się tam do oporu. Nawet na luzie da się porozmawiać z obsługą i właścicielami. Ja serdecznie polecam.

Ok. Przejdźmy do kulminacyjnego momentu. Dorocie i Pawłowi została jeszcze tylko do wykonania sesja ślubna w Tatrach. Wybraliśmy się nad Szczyrbskie Jezioro. Na początku miał to być Popradzki Staw, lecz ze względu na suknię Doroty postanowili, że Szczyrbskie będzie lepsze dla nich.

Teraz przychodzi czas na zaprezentowanie Wam efektów mojej pracy. Jeżeli chcecie żebym zapisał Waszą historię to śmiało piszcie lub dzwońcie. Do przeczytania niebawem. Piąteczka!.

Strony, które warto zobaczyć

Filmowanie ślubne i fotografia ślubna, które wykonujemy z pasją od kilkunastu lat.

Poradnik ślubny, w którym znajdziesz wiele porad odnośnie przygotowania do ślubu, wesela i pracą z nami.

Gazeta Weselna – darmowy szablon. Popularna atrakcja na weselu, z której skorzystało już setki Młodych Par.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne wykonanie gazety weselnej to zleć jej wykonanie nam. Zobacz ile kosztuje Gazeta Weselna i Gazeta Ślubna.

Tags: