Teledysk ślubny Justyny i Piotrka – Piknik i ognisko

Teledysk ślubny Justyny i Piotrka – Piknik i ognisko

4.4/5 - (82 ocen)

Sezon ślubny na dobre rozpoczęty, więc czas na najnowszy teledysk z sesji ślubnej. Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami najnowszym teledyskiem, nad którym miałem przyjemność pracować z Justyną i Piotrkiem. Filmowanie slubne i tworzenie wspomnień do tego filmu przyniosło nam nie tylko niezwykłą radość, ale również mnóstwo emocji, śmiechu i miłości. Z przyjemnością opowiem Wam o tym wyjątkowym doświadczeniu i wszystkich niezapomnianych momentach, które uchwyciliśmy na filmie ślubnym.

Justyna i Piotrek, są niezwykle zgraną i pełną energii parą całkowicie na luzie. Zawsze marzyli o tym, aby ich teledysk ślubny był czymś więcej niż tylko zwykłym nagraniem. Chcieli, aby odzwierciedlał ich prawdziwą osobowość i przekazywał całą gamę emocji, które towarzyszyły im w tym najważniejszym dniu ich życia. Było to dla mnie jako fotografa i kamerzysty niezwykłe wyzwanie, ale również szansa na stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego. Było mi nieco łatwiej bo Piotrek tak samo jak i ja jest zapalonym graczem. Klimaty Dragon Balla, czy Harrego Pottera to również moja bajka (nie każdy o tym wie).

Ślubna sesja plenerowa i backstage

Przygotowania do tworzenia filmu ślubnego rozpoczęliśmy od wybrania miejsca i ogólnego konceptu. Założenie było następujące. Ma być oryginalnie i w ich stylu. Muzyka również ma być niecodzienna i taka też jest. Po chwili rozmowy wybraliśmy Jurę jako miejsce sesji, piknik z różnymi dodatkami plus ognisko na deser. Nie ukrywam, że to również moja bajka. Natura i światło. Czego chcieć więcej?. Pary gotowej na wszystko. Taką też miałem. Aha i jeszcze nie mogło zabraknąć świadkowej z partnerem do pomocy. Kamil dzięki za noszenie drewna i pomocy w rozpaleniu ogniska :D.

Dobrze wiedzieliśmy, że sam piknik i ognisko to trochę za mało jak na sesję ślubną. Po drodze na miejsce wnikliwie szukałem światła i miejsc, które mógłbym wykorzystać do dodatkowych ujęć. Teledysk ślubny składa się z wielu elementów, które tworzą zgraną całość w efekcie końcowym.

Teledysk ślubny w klimatach Młodej Pary

Kolejną ważną rolę w teledysku odegrał pies nowożeńców. Jest to nie tylko przyjaciel, ale również członek rodziny, którego obecność była nieodłączną częścią tego szczególnego dnia. Ujęcia z Cratosem były obowiązkowym punktem sesji. Z łatwością można było zauważyć ogromną miłość i wdzięczność, jaką Justyna i Piotrek czuli wobec swojego wiernego przyjaciela.

Filmowanie ślubne to niesamowita przygoda

Po całym popołudniu emocji i ujęć, postanowiliśmy zakończyć naszą sesję ogniskiem. Był to moment, kiedy mogli się zrelaksować, odpocząć i cieszyć atmosferą wieczoru. Piotrek z gitarą tworzył fajny klimat przy ognisku :). Udało nam się uchwycić niepowtarzalną atmosferę, która z pewnością będzie przypominać im o ich wyjątkowym dniu przez wiele lat.

Ten teledysk ślubny był dla mnie nie tylko kolejnym projektem, ale również prawdziwą podróżą w głąb miłości, radości i emocji. Przyglądając się ujęciom podczas montażu, doświadczyłem jeszcze raz tych wszystkich niezwykłych momentów, które udało nam się uwiecznić na filmie. Było to naprawdę wyjątkowe doświadczenie, które będę pamiętał przez długi czas.

Czas na podsumowanie przygody

Dziękuję Justynie i Piotrkowi za zaufanie, jakim obdarzyli mnie swojego kamerzystę na wesele przy tworzeniu ich teledysku ślubnego. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie móc uczestniczyć w tak wyjątkowym dniu i uchwycić najpiękniejsze chwile ich wyjątkowego dnia.

Jeśli i Wy marzycie o niezwykłym teledysku ślubnym, który odda esencję Waszego szczęścia i emocji, zapraszam do kontaktu. Razem możemy stworzyć coś naprawdę niezapomnianego. Cieszę się, że mogłem podzielić się tym wyjątkowym doświadczeniem z Wami na moim blogu. Do zobaczenia w następnych wpisach!. Piąteczka!

Teledysk ślubny – Kilka klatek z filmu

Strony, które warto zobaczyć

Filmowanie ślubne i fotografia ślubna, które wykonujemy z pasją od kilkunastu lat.

Poradnik ślubny, w którym znajdziesz wiele porad odnośnie przygotowania do ślubu, wesela i pracą z nami.

Gazeta Weselna – darmowy szablon. Popularna atrakcja na weselu, z której skorzystało już setki Młodych Par.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne wykonanie gazety weselnej to zleć jej wykonanie nam. Zobacz ile kosztuje Gazeta Weselna i Gazeta Ślubna.