Filmowanie

Ślubne

q

Filmujemy w 4k UHD

Zobacz nową jakość

q

Jeszcze kilka lat temu standardem jakości był dobrze Państwu znany format Full HD. Jakość przez niego oferowana nadal jest na dobrym poziomie. My jednak chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów chcemy zaoferować coś więcej niż dobrą jakość. Od niedawna mamy możliwość filmowania w jakości 4K UHD, która jest cztery razy lepsza niż Full HD. Przy wielu projektach dostrzeganie najdrobniejszych szczegółów jest kluczowe. Poniżej prezentujemy przykład, aby lepiej zilustrować Państwu różnicę.

Zobacz nasze

Portfolio

q

Znajdują się tu wybrane teledyski ślubne z różnych lokalizacji aby pokazać Państwu unikalność każdego projektu. Plener wykonujemy zawsze w miejscach, które są związane ze wspomnieniami lub samą parą młodą.

CO PAŃSTWO OD NAS OTRZYMAJĄ

q
pudełka ślubne
TELEDYSK ŚLUBNY

Jest to skrót całego dnia wesela połączony z sesją plenerową. Razem tworzy spójna całość w nowoczesnej interesującej formie. Trwa ok 4 minut w zależności od podkładu muzycznego.

DŁUŻSZĄ WERSJĘ FILMU

Cały materiał filmowy z dnia ślubu trwa około 80 minut z jednego dnia. Jeżeli odbywają się również poprawiny otrzymacie materiał o długości około 120 minut. Jeżeli taka długość Państwu nie odpowiada prosimy o kontakt.

WYJĄTKOWE PUDEŁKO

Całość Państwa materiału opakowana jest w niepowtarzalne pudełko wykonane z wysokiej jakości materiałów. Może to być eko skóra, skóra lub aksamitne wykończenie. Rozmiarów i stylów jest kilkanaście. Od 13cm x 13 cm do nawet 28 cm x 28cm. W środku znajduje się drewniany pendrive z teledyskiem i dłuższym filmem.

pudełka ślubne

CO WCHODZI W SKŁAD CAŁEJ USŁUGI?

q

  1. Długość filmu Full HD lub 4K to ok. ~~80 minut , ~~120min (2dni) + 4 minutowy kreatywny teledysk
  2. Przygotowania (salon kosmetyczny, dom Pani Młodej, Pana Młodego)
  3. Ceremonia w kościele
  4. Zabawa weselna (pracujemy do godziny 00:30)
  5. Pendrive i pudełko z filmem
  6. Plener w innym dniu niż wesele

USŁUGI DODATKOWE

q

  1. Filmowanie z powietrza dronem.
  2. Podziękowania dla rodziców, które można wyświetlić podczas wesela. Jest to kilku minutowy film, który tworzymy przed weselem.
  3. Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania to jesteśmy do dyspozycji. Mogliśmy o czymś nie wspomnieć co by Państwa interesowało. Zapraszamy do kontaktu