Filmowanie

Ślubne

q

Filmujemy w 4k UHD

Zobacz nową jakość

q

Jeszcze kilka lat temu standardem jakości był dobrze Państwu znany format Full HD. Jakość przez niego oferowana nadal jest na dobrym poziomie. My jednak chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów chcemy zaoferować coś więcej niż dobrą jakość, więc filmujemy w jakości 4K.

Zobacz nasze

Teledyski

q

To jak będzie wyglądał teledysk ślubny zależy od Państwa wytycznych i oprawy ślubu. Mają Państwo ogromny wpływ jaki będzie efekt końcowy i kreacja wizualna. Plener wykonujemy zawsze w miejscach, które są związane z charakterem i stylem naszych Par Młodych.

Teledyski klimatyczne (więcej czerni i bieli)

CO PAŃSTWO OD NAS OTRZYMAJĄ

q
pudełka ślubne
TELEDYSK ŚLUBNY

Jest to skrót całego dnia wesela połączony z sesją plenerową. Razem tworzy spójna całość w nowoczesnej interesującej formie. Trwa ok. 4 minut w zależności od podkładu muzycznego.

FILM 60-80MINUT LUB W FORMIE TELEDYSKU DO 30 MINUT

Mają Państwo do wyboru jedną z dwóch wersji filmu. Jeżeli chcą otrzymać Państwo film z większą ilością ujęć zachęcam do wyboru filmu 60-80 minut. Jeżeli zależy Państwu na filmie w formie teledysku polecam wybranie autorskiego filmu 30 minutowego.

WYJĄTKOWE PUDEŁKO

Całość Państwa materiału opakowana jest w niepowtarzalne pudełko wykonane z wysokiej jakości materiałów. Może to być eko skóra, skóra lub aksamitne wykończenie. Rozmiarów i stylów jest kilkanaście. Od 13cm x 13 cm do nawet 28 cm x 28cm. W środku znajduje się drewniany pendrive z teledyskiem i dłuższym filmem.

pudełka ślubne

CO WCHODZI W SKŁAD USŁUGI?

q

  1. Długość filmu Full HD lub 4K to ok. ~~80 minut , ~~120min (2dni) + 4 minutowy kreatywny teledysk, lub film w formie teledysku 30 minut + 4 minutowy kreatywny teledysk
  2. Przygotowania (dom Pani Młodej, Pana Młodego)
  3. Ceremonia w kościele
  4. Zabawa weselna (pracujemy do godziny 00:30)
  5. Pendrive i pudełko z filmem
  6. Plener w innym dniu niż wesele

USŁUGI DODATKOWE

q

  1. Jakość 4K
  2. Podziękowania dla rodziców, które można wyświetlić podczas wesela. Jest to kilku minutowy film, który tworzymy przed weselem.
  3. Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania to jesteśmy do dyspozycji. Mogliśmy o czymś nie wspomnieć co by Państwa interesowało. Zapraszamy do kontaktu