Życzenia świąteczne

Oceń stronę

Rok 2011 zbliża się ku końcowi. Już za kilka dni Święta Bożego Narodzenia, następnie sylwester i zabawa na całego. Wypada przemyśleć to co działo się w ostatnim roku jak i wyciągnąć wnioski.

22 Maja 2011 roku otworzyliśmy naszą wspólną z Tomkiem Mól’em stronę Allemedia.pl. Niektórzy z Was zapewne pamiętają, że Allemedia.pl to nie zawsze była strona oferująca usługi fotograficzne. Od 2009 roku aż do 2011 był to również sklep internetowy posiadający asortyment fotograficzny i nie tylko.

Przez ostatnie 7 miesięcy stworzyliśmy wiele filmów jak i sesji zdjęciowych, o których można przeczytać w naszych tematycznych blogach. W przyszłym roku 2012 mamy dla Was kilka małych i kilka większych nowości w naszej ofercie i nie tylko. Zdradzę mały sekret (który już nim pewnie  nie jest), że od 2012 roku będziemy świadczyć usługi fotografii studyjnej. Nasze studio jest już w 95% gotowe i choć nie zostało jeszcze oficjalnie otwarte odwiedziło nas całkiem niedawno ponad 500 osób podczas wyjątkowej sesji, która pojawi się na łamach naszego serwisu w przyszłym tygodniu.