Film ślubny i fotografia: Backstage sesji plenerowej

Sesja ślubna w górach szczyrbskie jezioro

Film ślubny i fotografia: Backstage sesji plenerowej

4.5/5 - (70 ocen)

Film ślubny i fotografia ślubna sprawia nam wiele frajdy i daje wielką satysfakcję. Uwiecznianie chwil poczas sesji ślubnej jest nieodłączną częścią każdego wesela. To wspaniały czas, który pozwala Parom Młodym na stworzenie wyjątkowych i niezapomnianych wspomnień. Dzisiaj zabiorę Was jako fotograf i kamerzysta na wesele za kulisy takiej sesji ślubnej, abyście mogli zobaczyć, jak wygląda praca filmowca i fotografa podczas tego magicznego procesu. Będzie na luzie :).

Backstage z sesji – film ślubny

Chciałbym wspomnieć o filmie z backstage’u sesji ślubnej, który jest dostępny na moim profilu na TikToku i innych mediach społecznościowych. Krótkie wideo pokazuje, jak wygląda praca kamerzysty i fotografa podczas sesji plenerowej. Możecie zobaczyć, jak dbamy o każdy szczegół, ustawiamy sprzęt, szukamy najlepszych ujęć i nawiązujemy prawdziwą relację z Parą Młodą. Jesteśmy normalnymi ludźmi z pasją do swojej pracy. Nawet nie wiecie ile sprawia nam to frajdy!. Zapraszam Was do obejrzenia filmu, który daje wgląd w to, jak tworzymy magiczne chwile i teledysk ślubny. Zawsze możęcie nas zaobsrwować po wiecej.

Film ślubny – Wybór idealnego miejsca na sesję plenerową

Sesja plenerowa, filmowanie ślubne i fotografia ślubna

Może film ślubny w Krakowie?.

Pierwszym krokiem do udanej sesji ślubnej jest wybór odpowiedniego miejsca. Kiedy Para Młoda pyta mnie o sugestię miejsca na zdjecia czy film, zawsze proszę o trzy słowa kluczowe, które pomogą mi zrozumieć ich oczekiwania. Na przykład „lasy, jeziora, przestrzeń” czy „parki, pałace, natura” – te informacje pomagają mi wskazać kilka miejsc, które mogą przypaść im do gustu. Większość sesji plenerowych wykonujemy w naturze, chociaż czasami korzystamy również z zamków i pałaców. Sesje miejskie są rzadziej wybierane. Moje pary wolą naturę :).

Film ślubny – Przygotowania do sesji plenerowej

Sesja plenerowa, filmowanie ślubne i fotografia ślubna

Gdy już mamy wymarzone miejsce na sesję plenerową, czas się do niego odpowiednio przygotować. Weźmy na przykład sesję ślubną w górach. Wybieramy się w polskie Tatry, które są malownicze zarówno latem, jak i jesienią. Przygotowując się do takiej sesji, warto spakować do plecaka butelkę wody i przekąski. Pani Młoda może ubrać wygodne buty ponieważ szpilki nie są konieczne. Nie będą widoczne pod suknią. Pan Młody natomiast powinien mieć ze sobą buty ślubne, ponieważ sesję rozpoczynamy praktycznie od momentu, gdy wysiadamy z samochodu na początku szlaku. Przebieranie obuwia co chwilę nie wchodzi w grę.

Naturalne ujęcia i magia chwili

Sesja plenerowa, filmowanie ślubne i fotografia ślubna

Często martwicie się tym, jak będziecie wyglądać na zdjęciach i filmie, ale sesja ślubna to czas, kiedy możecie być w 100% sobą, na luzie i cieszyć się chwilą. Nie martwcie się. Mamy sposoby na rozluźnienie atmosfery na sesji. Podczas sesji plenerowej staramy się zminimalizować reżyserię i stawiamy na swobodę i spontaniczność. Zawsze zachęcamy do rozmów, wzajemnych spojrzeń i uśmiechów. To właśnie te chwile tworzą magię sesji plenerowej.

Sesje plenerowe związane z filmem ślubnym i fotografią ślubną to niezwykłe doświadczenie, które pozostawia piękne wspomnienia na całe życie. Po zdecydowanie więcej porad zapraszam do poradnika ślubnego, gdzie znajdziesz wiele porad odnośnie przygotowania do ślubu, wesela i pracą z nami. Zapraszam również do obejżenia strony „Gazeta Weselna„. Popularnej atrakcji na weselu, z której skorzystało już setki Młodych Par.

Dziękuję za przeczytanie tego wpisu. Piąteczka!

Strony, które warto zobaczyć

Filmowanie ślubne i fotografia ślubna, które wykonujemy z pasją od kilkunastu lat.

Poradnik ślubny, w którym znajdziesz wiele porad odnośnie przygotowania do ślubu, wesela i pracą z nami.

Gazeta Weselna – darmowy szablon. Popularna atrakcja na weselu, z której skorzystało już setki Młodych Par.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne wykonanie gazety weselnej to zleć jej wykonanie nam. Zobacz ile kosztuje Gazeta Weselna i Gazeta Ślubna.