Filmy promocyjne i reklamowe – kostka brukowa firmy BRUK

Filmy promocyjne i reklamowe – kostka brukowa firmy BRUK

Oceń stronę

Wykonujemy filmy promocyjne i reklamowe od początku naszej działalności. Dzisiaj zapraszamy na nasz najnowszy film promocyjny, który powstał dzięki współpracy z firmą Bruk, czołowym producentem kostki brukowej. Nasze najnowszy film przedstawia fantastyczne właściwości produktu o nazwie Vjetra® i niezliczone korzyści, które oferuje.

Twój EKOwybór, profity i design – czyli co zyskasz dzięki Vjetrze? Film promocyjny prezentuje wszystkie aspekty tego innowacyjnego rozwiązania. Vjetra® to prawdziwe rozwiązanie 2w1, pozwalające na budowanie dwóch rodzajów nawierzchni: litej oraz ekologicznie czynnej. Dzięki temu można łatwo dostosować powierzchnię zabudowaną do zielonej, co ma szczególne znaczenie w przypadku planowanych zmian w podatku od deszczu.

Jednym z niesamowitych atutów Vjetry® jest możliwość tworzenia własnej kompozycji ekoPOWIERZCHNI. W przeciwieństwie do innych rozwiązań ażurowych, Vjetra® pozwala na ułożenie niemal nieograniczonej liczby EKOwzorów. Dzięki temu można stworzyć oryginalne i efektowne koncepcje nawierzchni o zróżnicowanych stopniach przepuszczalności wody do gruntu.

Oszczędność to kolejny atut, jaki oferuje Vjetra®. Dzięki niemu możliwe jest obniżenie kosztów utwardzenia nawierzchni, proporcjonalnie do zastosowanej wielkości powierzchni biologicznie czynnej. Im większa powierzchnia, tym mniejszy koszt zabudowy. Przy odpowiednim ułożeniu, 1 m² Vjetry® pozwala na zabudowanie niemal 3 m² nawierzchni.

Nasz film promocyjny podkreśla również fakt, że firma Bruk przykłada dużą wagę do ochrony środowiska. Poprzez odpowiednie rozmieszczenie elementów oraz zachowanie wolnych przestrzeni o różnych wielkościach, Vjetra® umożliwia ułożenie bruku o zróżnicowanym udziale powierzchni czynnej biologicznie. Dzięki temu zapewnia naturalną retencję wody oraz zmniejsza nagrzewanie nawierzchni w czasie dużego nasłonecznienia.

Strony, które warto zobaczyć

Filmowanie ślubne i fotografia ślubna, które wykonujemy z pasją od kilkunastu lat.

Poradnik ślubny, w którym znajdziesz wiele porad odnośnie przygotowania do ślubu, wesela i pracą z nami.

Gazeta Weselna – darmowy szablon. Popularna atrakcja na weselu, z której skorzystało już setki Młodych Par.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne wykonanie gazety weselnej to zleć jej wykonanie nam. Zobacz ile kosztuje Gazeta Weselna i Gazeta Ślubna.