Podróż poślubna i plener zagraniczny

To wspaniały moment w życiu wielu z nas. Moment na spędzenie czasu tylko we dwoje, odpoczynku od całego świata po przygotowaniach do ślubu. Razem z Travel Architects chcemy pomóc Wam w spełnieniu marzeń.

Chcecie odpocząć od codziennego życia sam na sam lub z przyjaciółmi?. Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji.

Podróż poślubna czy też plener, a może wszystko w jednym?

Podróż poślubna:

  • 7 -14 dni
  • przemyślcie swoje marzenia
  • skontaktujcie się z Travel Architects
  • przeżyjcie niesamowitą podróż

Zagraniczny plener poślubny

  • 2-5 dni
  • Napiszcie do nas odnośnie pleneru ślubnego i swoich marzeń
  • skontaktujcie się z Travel Architects
  • przedyskutujemy wspaniałe miejsca w super cenie
  • stworzymy wspaniałą historię i zapamiętamy ją na wieki

Podróże poślubne szyte na miarę

Marzeniem Justyny od dawna była podróż do Japonii. Zakochana w anime i mandze, zafascynowana kulturą i egzotyką kraju położonego na drugim krańcu świata, bardzo pragnęło zobaczyć go na własne oczy. Katalogowe oferty tradycyjnych biur podróży dla 2 osób to koszt w okolicach 25 tys. zł. Wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić po organizacji ślubu i wesela. Co jednak jeśli ktoś mógłby uszyć podróż dopasowaną do naszych zainteresowań, potrzeb i możliwości, obniżając przy tym koszt o połowę?. To była pierwsza zagraniczna podróż Jacka i Justyny. Nie jest łatwo namówić kogoś na pierwszą wyprawę, aż tak daleko, nawet jeśli jest to spełnienie podróżniczych marzeń. Jednakże dużo łatwiej jest to zrobić, jeśli ma się kogoś, komu można zaufać, kto zna dany kraj i może nam pomóc taką podróż szczegółowo zaplanować. Nawet jeśli oznacza to przeprowadzenie mini-szkolenia z odpraw na lotnisku, czy wręczenie rozmówek polsko-japońskich. Tak daleka wyprawa to dla niektórych również stres i obawy, czy sobie poradzi w kraju tak odmiennym kulturowo. Mając jednak na podorędziu kogoś z kim możemy się skontaktować przez skype lub telefon będąc już na miejscu, na pewno ułatwia zanurzenie się w takiej wyprawie i eksplorowaniu nie tylko najbardziej znanych turystycznych zakątków.

 

Swoboda wyboru i wolność podróżowania to kolejny powód dla którego klienci przedkładają podróże szyte na miarę nad masowe oferty standardowe biur podróży. Z jednej strony mając solidnie przygotowany, indywidualny plan podróży, z drugiej jednak wiedząc, że w dowolnej chwili mogą spędzić w danym miejscu więcej czasu.Jeśli np. zachwyciliśmy się romantycznym zachodem słońca na wzgórzu Tibidabo, z niesamowicie pięknym widokiem na Barcelonę i mamy nieodpartą ochotę dłużej się tym rozkoszować kosztem kolejnej atrakcji, to czemu mielibyśmy się skazywać na sztywne ramki?

 

Podróże szyte na miarę są przede wszystkim dla osób, które pragną jak najwięcej poznawać i doznawać. Zależy im na tym, aby przeżyć fajną przygodę, spełnić swoje podróżnicze marzenie. Chcą autentycznych doznań, choć na trochę wniknąć w daną kulturę i przywieźć wspomnienia, które zostaną z nimi do końca życia.

 

Dla Justyny Japonia została odczarowana. Jej wyobrażenia jako nastolatki, uległy weryfikacji rzeczywistości przez umysł dojrzałej kobiety. Kraj kwitnącej wiśni okazał się inny niż kreowany jego obraz w anime czy mandze. Ani lepszy, ani gorszy, po prostu inny. Gdyby jednak nie odważyła spełnić się swojego marzenia, nigdy by się o tym nie dowiedziała. A para młoda nie przeżyła by fascynującej, niezapomnianej i jakże innej od tych które widzimy na kolorowych stron katalogów, podróży poślubnej.

Masz pytania?

Napisz do nas. Z chęcią odpowiemy.