Filmujemy

W FORMACIE 4K UHD

q

Najważniejsze dla nas jest, aby nasi klienci otrzymywali materiały najlepszej jakości w kreatywnej niepowtarzalnej formie. Dlatego też poza jakością Full HD możemy zaoferować Państwu jakość 4K UHD cztery razy większą rozdzielczość, która już niebawem będzie standardem.

Portfolio

FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

q

Fotografia ślubna to dla nas wyjątkowa dziedzina dzięki, której mamy przyjemność przeżywać z Wami te niesamowite chwile. Jest dla nas ogromnym przywilejem móc uwiecznić na zdjęciach te wszystkie uśmiechy i gesty miłości.

Realizacje

Zobacz nasze

TELEDYSKI ŚLUBNE

q

Wykonując dłuższy film jak i teledysk ślubny przywiązujemy ogromną wagę do wykonania naturalnych ujęć jak najmniej ingerując w naszą parę młodą. Dzięki temu oglądając teledyski nawet te pozowane ujęcia wyglądają naturalnie ponieważ płyną one z głębi serca.

Realizacje

Kreatywne

FILMY PROMOCYJNE

q

Pokazanie marki w odpowiedni sposób to podstawa sukcesu każdej firmy. Dlatego wykonując taki film staramy się uwidocznić najmocniejsze strony danej firmy.

Realizacje

Ciekawe

FILMY SZKOLENIOWE

q

Pokaż swoim potencjalnym klientom jak wykonywane są zabiegi kosmetyczne lub czynności potrzebne do uzyskania świetnego efektu wizualnego gotowego produktu. To klucz do sukcesu.

Realizacje

Fotografia

PROMOCYJNA

q

Wiemy z doświadczenia, że nawet najmniejsze szczegóły mają znaczenie przy wyborze hotelu, restauracji czy usług. To jak widzą Państwa klienci przekłada się na zlecenia. Polecamy stworzyć swoją wizytówkę firmy w profesjonalny sposób.

Realizacje

Fotografia

PRODUKTOWA

q
Realizacje

Fotografia

WNĘTRZ

q
Realizacje

Nasze wspomnienia

O KTÓRYCH OSTATNIO PISALISMY

q