Harmonogram Wesela

Cześć 😊. Przyszedł już ten czas na wypełnienie harmonogramu ślubnego. To znak, że Wasz wielki dzień jest już całkiem blisko. Przygotowałem kilka pytań, które pomogą nam uwiecznić ten wielki dzień nieco łatwiej. Zaczynajmy.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Sugeruję, aby podczas ubierania sukienki były najbliższe osoby jak rodzice, rodzeństwo czy koleżanki. Będą mieli fajne ujęcia już na początku. Dobrze, gdy już przed moim przyjazdem wcześniej przygotujesz biżuterię, buty, sukienka zostanie powieszona gdzieś na szafie, lub w innym dogodnym miejscu. Po ubranej sukience wybieram się na przygotowania do pana młodego i ewentualnie błogosławieństwo jeżeli ma miejsce. Na Twoje przygotowania od momentu ich rozpoczęcia potrzebuję około 30 minut, więc zaplanujcie czasowo tak żebym zdążył dojechać na kolejny punkt, czyli przygotowania Pana młodego.
Przygotowania , czyli filmowanie detali, muszki/krawatu, obrączek, spinek, marynarki, butów itp. Potrzebuję na to około 20 minut. Następnie przechodzimy do błogosławieństwa jeżeli się odbywa). Kolejność przygotowań Pani lub Pana młodego można zmienić w zależności od czasu dojazdu i organizacji tego dnia.
Przemyślcie miejsce, gdzie po przyjeździe Pana młodego się spotkacie po raz pierwszy. Przed wejściem do domu, w salonie, czy w ogrodzie. Nie ma czasu na ustalanie tego w dniu ślubu, a reakcja Pana młodego na przyszłą żonę zawsze jest super :).
Jak już przyjedziemy pod kościół proszę nie wysiadać z auta i poczekać na mnie i fotografa. Damy znać, że już jesteśmy gotowi do działania i można wyjść. Na miejscu potrzebuję 5 minut na podłączenie nagrywania dźwięku i przygotowanie sprzętu w kościele. W kościele nie zwracajcie na mnie uwagi, skupcie się na sobie. Podczas przysięgi stójcie naprzeciwko siebie a nie bokiem. Przysięgę składacie sobie a nie księdzu :). Najważniejsze to pogoda ducha i uśmiech, który przezwycięży wszystko :).
Jeżeli ślubu udziela ktoś bliski i powie coś ciekawego to warto mieć całość.
Czy wyrażacie zgodę na umieszczenie niektórych elementów Waszego ślubu i sesji plenerowej w social mediach w celach mojej promocji?. Umieszczanie kilku ujęć bardzo mi pomaga w prowadzeniu social mediów.
Pytam ponieważ nie wszyscy żyją razem, bądź też czasem któraś osoba odeszła. Chciałbym uniknąć niezręcznej sytuacji pytając na przykład, o ujęcia grupowe jeżeli będą i brakujące osoby.
Czy oboje Państwa młodych zapoznało się z planerem weselnym?. TAK/NIE (proszę zaznaczyć). Bardzo proszę żebyście oboje przeczytali ten planer. Żeby nie było niespodzianek w dniu ślubu, że coś ustaliłem tylko z jedną osobą.
Jeżeli mamy ustalone, że mam się na nich stawić to będę 30 minut przed ustalonym czasem. Jestem na poprawinach najpóźniej do godziny 21:30.