Gazeta ślubna, gazeta weselna

Gazeta ślubna i weselna jest już u nas

Wypada mi dzisiaj napisać nieco więcej o naszym najnowszym projekcie jakim jest Gazeta Ślubna. W dzisiejszym cyfrowym świecie wiele par narzeczonych szuka kreatywnych sposobów na uatrakcyjnienie swojego wielkiego dnia. Gazeta Weselna jest jednym z najnowszych trendów na ślubach, która nie tylko dostarczy pięknych wspomnień, ale także dodaje wyjątkowy urok i styl do wesela. Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym pomysłem, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przedstawiamy darmowy szablon Gazety Ślubnej, który znajdziesz na naszej stronie.

Co to jest?

Nasz darmowy szablon Gazety Ślubnej został stworzony z myślą o Młodych Parach, które pragną nadać swojemu weselu wyjątkowy charakter. Dzięki Canva’ie, popularnej platformie do projektowania graficznego, teraz każdy może w łatwy sposób modyfikować i dostosowywać nasz szablon do własnych preferencji. To narzędzie daje Ci pełną swobodę tworzenia oryginalnych i spersonalizowanych Gazet Ślubnych.

Gazeta ślubna, gazeta weselna

Gazeta weselna na topie

Obecnie Gazeta Weselna jest niezwykle popularna na weselach. Zauważyliśmy, że Parom Młodym zależy na czymś więcej. Chcą podzielić się historią swojego związku, wspomnieniami, życzeniami dla bliskich oraz unikalnymi artykułami dotyczącymi ich życia i pasji. Nasz szablon posiada karty przygotowane do modyfikacji o następujących tematach:

 • Podziękowania dla gości
 • Harmonogram wesela i przydatne informacje
 • Wywiad z Młodą Parą
 • Historia poznania
 • Ważne daty
 • Znajdź słowa
 • Najważniejsze liczby
 • Dwa Quizy wiedzy o nowożeńcach
 • Trzy strony kolorowanek dla najmłodszych
 • Śpierwnik weselny
 • Kod QR do wysłania zdjęć przez gości
Gazeta ślubna, gazeta weselna

Jeśli jesteś zainteresowany(a) rozpoczęciem tworzenia swojej własnej Gazety Ślubnej, zapraszamy do odwiedzenia naszej specjalnej podstrony w menu strony. Znajdziesz tam darmowy szablon gazety, który pozwoli Ci zacząć przygodę z kreatywnym projektowaniem.

Nasza gazeta w social mediach

Dołącz do naszej społeczności, żeby tworzyć gazetę ślubną!

Gazeta ślubna, gazeta weselna

Gazeta ślubna na Twoim weselu

W naszym szablonie Gazety Weselnej znajdziesz wiele sekcji do wypełnienia. Oto kilka pomysłów jak możesz dostosować gazetę do swoich potrzeb:

 1. Podziękowania dla gości: W tej sekcji możecie wyrazić swoją wdzięczność wobec wszystkich gości, którzy wzięli udział w ich weselu. Możecie napisać serdeczne słowa podziękowania, wspomnieć o wyjątkowych chwilach i podzielić się emocjami związanych z obecnością bliskich w tym ważnym dniu.
 2. Harmonogram wesela i przydatne informacje: Ta sekcja zawiera szczegółowy harmonogram wydarzeń weselnych, takich jak ceremonia, przyjęcie, tańce i tort. Możecie również umieścić przydatne informacje, takie jak adresy miejsc, w których odbywają się poszczególne części wesela, a także wskazówki dotyczące parkowania czy zakwaterowania.
 3. Wywiad z Młodą Parą: To świetna okazja, aby podzielić się swoją historią z czytelnikami. Możecie opowiedzieć o tym, jak się poznaliście, co Was połączyło i jak ewoluował związek. Wywiad może zawierać zabawne i wzruszające anegdoty, a także plany na przyszłość.
 4. Historia poznania: Ta sekcja poświęcona jest bardziej szczegółowemu opisowi historii Waszego poznania. Możęcie opowiedzieć o tym, gdzie i kiedy się spotkaliście, jakie były Wasze pierwsze wrażenia i jak ta relacja się rozwijała. To wspaniała okazja, aby podzielić się wyjątkowymi momentami związanych z miłością.
 5. Ważne daty: W tej sekcji można wymienić ważne daty związane z Waszą relacją. Mogą to być daty pierwszego spotkania, pierwszej randki, oświadczyn, a także inne ważne chwile, które mają szczególne znaczenie dla związku.
 6. Najważniejsze liczby: To miejsce, gdzie Młoda Para może podzielić się niektórymi ważnymi liczbami związanymi z ich związkiem. Mogą to być liczby dni, które spędzili razem, liczba podróży jakie odbyli razem, czy miłych wspomnień, które razem stworzyli.
 7. Dwa quizy wiedzy o nowożeńcach: Ta sekcja może zawierać zabawne i interesujące quizy, w których goście mogą sprawdzić swoją wiedzę na temat Młodej Pary. Pytania mogą dotyczyć Waszych zainteresowań, ulubionych miejsc czy najważniejszych chwil w ich życiu.
 8. Śpiewnik weselny: Ta sekcja zawieraa teksty popularnych piosenek weselnych, które będą wykonywane podczas przyjęcia weselnego. To świetna pomoc dla gości, którzy chcieliby śpiewać lub śledzić teksty piosenek podczas wesela.
 9. Kod QR do wysłania zdjęć przez gości: Ten element techniczny pozwala gościom weselnym na łatwe przesyłanie swoich zdjęć z uroczystości. Młoda Para może umieścić kod QR, który przekieruje ich gości do specjalnego miejsca, gdzie mogą udostępnić swoje zdjęcia, tworząc wspólną galerię wspomnień. Polecam stronę WedUploader.

Mając te wskazówki, możesz teraz uzupełnić Gazetę Ślubną o wyjątkowe treści, które zapewnią niezapomnianą pamiątkę dla wszystkich uczestników wesela.

A więc zaczynamy!

Gazeta Weselna to nasz darmowy szablon w Canva’ie, który jest ciągle aktualizowany o nowe, unikalne elementy. Jako fotograf i filmowiec ślubny, staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami, które można uwzględnić w Gazecie Ślubnej i na Waszym weselu. Zapraszam Cię do świata kreatywności, gdzie Twoja wyjątkowa gazeta ślubna staje się częścią niezapomnianej historii Waszego wesela.

Baw się tworząc oryginalne i spersonalizowane elementy gazety, które będą stanowić piękną pamiątkę na lata. Piąteczka!

Strony, które warto zobaczyć

Filmowanie ślubne i fotografia ślubna, które wykonujemy z pasją od kilkunastu lat.

Poradnik ślubny, w którym znajdziesz wiele porad odnośnie przygotowania do ślubu, wesela i pracą z nami.

Darmowa Gazeta Weselna i Gazeta ślubna. Popularna atrakcja na weselu, z której skorzystało już setki Młodych Par.